22884

Yeni Evinize Hoşgeldiniz

Yurdumuz öğrencilere kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedeflemiş, onlara sıcak mekanlar sunmak ve eğitimlerinde kendi ev sıcaklığını aratmadan barınma ve sosyal imkanlar sunmak gayesiyle faaliyetine başlamıştır.

Yurt yönetimi olarak, yurda ilk adım attığı andan itibaren kızlarımıza ve ailelere yaklaşımımız "kızınız artık bizim KIZIMIZ'dır" prensibi üzerine kurulur. Öğrenci yurdumuz, siz öğrenciler için de burada yaşamaya başladığınız andan itibaren yurt olmaktan çıkar, annenizin evi kadar sıcak, huzur dolu bir yer haline gelir. Çünkü artık sizlerle biz kocaman bir aileyizdir.

Bu ilkeyle yola çıkınca, her hizmetin en kalitelisini sunma gayretimiz, herhangi bir prosedür olmaktan çıkar, ailesinin mutluluğu için çırpınmanın ne demek olduğunu bilen insanların yaşadığı o inanılmaz doyum ve beraberinde getirdiği bambaşka bir mutluluk olur bizim için.

Huzurumuzun, mutluluğumuzun, ailemizin bir parçası olmak isteyen her kızımıza kapımız sonuna kadar açıktır.

HİZMETLERİMİZ

-- Parmak İzi Tanıma Sistemi
Öğrencilerimizin güvenliği için çeşitli önlemler almaktayız.Parmak izi Tanıma Sistemi ile, sadece yurdumuzun öğrencileri yurda giriş yapabilmektedir.

-- Sınırsız İnternet
Her katta bulunan cihazlarımız ile yurdun her noktasında öğrecilerimiz sınırsız internete erişebilmektedirler.

--  Kahvaltı
Öğrencilerimizin okula zinde gitmeleri için günün en önemli öğünü kahvaltı sunulmaktadır.

-- Lobi - Tv ve Dinlenme Odası
Günün yorgunluğunu atmak, arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek için rahat ve ferah bir mekan

-- Isınma
Kış mevsiminde öğrencilerimizin üşümemesi için kalorifer sistemimiz 24 saat çalışmaktadır.

-- 24 Saat Sıcak Su
Yurdumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

-- Yangına Karşı Önlem
Yangın tüpleri ve alarmı yönetmeliğe uygun şekilde olur,periyodik bakımları yaptırılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir. Yurdumuz modern ve ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

-- 1-2-3 ve 4kişilik standartları yüksek odalarda barınma olanağı , sıcak ortamımızda kurulan dostlukları unutmayacaksınız… Her türlü konforun düşünüldüğü odalarınızda evinizin huzurunu bulacaksınız.